Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego - rok szkolny 2018/2019

Przewodniczący:

Cezary Rosiński, 8b

Zastępcy Przewodniczącego:

Julia Szczygieł, 6e
Oliwia Bednarz, 8c
Aleksandra Małota, 8a
Jakub Damasiewicz, 3d/g

Sekcja organizacyjna:

Adrian Sobczyk, 4a
Oliwia Matras, 4e
Mateusz Mordarski, 4e
Emma Malik, 5a
Aleksandra Rębilas, 5b
Amelia Berezowska, 5b
Alicja Haczek, 5c
Kinga Porębska, 5d
Zofia Szczygieł, 5d
Kinga Lewińska, 5d
Julia Szczygieł, 6e
Aleksandra Dziubanowska, 7a
Emilia Dąbrowska, 7c
Natalia Szkaradek, 7e
Hanna Jermakowicz, 7e
Aleksandra Małota, 8a
Oliwia Bednarz, 8c
Martyna Limanówka, 8d
Maja Gucwa, 8e
Natalia Drożdż, 3a/g
Jakub Damasiewicz, 3b/g
Dominik Sobczyk, 3c/g
Patryk Zaborowski, 3e/g 

Sekcja dekoracyjna:

Arianna Krawczyk, 4b
Katarzyna Hebda, 4b
Antonina Zaręba, 4c
Aleksandra Rębilas, 5b
Amelia Berezowska, 5b
Kinga Porębska, 5d
Martyna Stawiarska, 6a
Patrycja Poręba, 6a
Dominika Mółka, 6b
Aleksandra Małota, 8a
Oliwia Bednarz, 8c
Martyna Limanówka, 8d
Jakub Damasiewicz, 3b/g
Dominik Sobczyk, 3c/g
Patryk Zaborowski, 3e/g

Sekcja medialna:

Olaf Piętka, 5a
Adrian Zabrzeński, 5a
Aleksandra Rębilas, 5b
Amelia Berezowska, 5b
Nikola Gągola, 6e
Dominika Mółka, 6b
Antoni Chwastek, 7a
Dawid Pociecha, 7c
Natalia Drożdż, 3a/g

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Joanna Długosz
Dorota Kulig
Aneta Liber-Dębicka

 

Aktualności:

Kalendarz

środa, 20.03.2019 r.
| Rekolekcje wielkopostne
środa, 20.03.2019 r.
| Wewnątrzszkolne konkursy w klasach I-III
czwartek, 21.03.2019 r.
| Dzień otwarty
czwartek, 21.03.2019 r.
| Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
poniedziałek, 25.03.2019 r.
13:30 | Międzynarodowy konkurs programowania w języku Baltie 3 „Baltie 2019” - etap szkolny
środa, 10.04.2019 r.
9:00 | Egzamin gimnazjalny - część humanistyczna
czwartek, 11.04.2019 r.
9:00 | Egzamin gimnazjalny - część matematyczno-przyrodnicza
piątek, 12.04.2019 r.
9:00 | Egzamin gimnazjalny - język angielski
poniedziałek, 15.04.2019 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - język polski
wtorek, 16.04.2019 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - matematyka
środa, 17.04.2019 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - język angielski
czwartek, 18.04.2019 r.
| Wielki Czwartek
piątek, 19.04.2019 r.
| Wielki Piątek

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.