Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Zbiórka rzeczy potrzebnych Oddziałowi Onkologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu

  • Kategoria: Samorząd Uczniowski
  • Opublikowano: poniedziałek, 20 listopad 2017 09:23

W naszej szkole organizowana jest Akacja zbiórki rzeczy potrzebnych Oddziałowi Onkologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w ProkocimiuMimo ciężkiego leczenia i mimo choroby, dzieci zasługują na odrobinę szczęścia i radości.

Szpital zbiera rzeczy, które są najbardziej potrzebne: pościel dziecięca 160x200, prześcieradła z gumką 90x200 lub 100x200, plastry TEGADERM 1626W do mocowania cewników, spray do zdejmowania plastrów Akutol, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, podkłady higieniczne Seni Soft 60x90, pieluchomajtki Seni rozmiar 1 i 2, pampersy dla małych dzieci rozmiar 3,4,5, kremy i emulsje do ciała dla dzieci takie jak: Emolium, Oilatum, płyn do pielęgnacji jamy ustnej Baikadent, jakieś kolorowe bajkowe ręczniczki dla dzieci, przybory szkolne: kolorowe długopisy, markery, korektory " myszki",nożyczki, pędzle ( kredek, pisaków, farb, klejów itp jest jeszcze bardzo dużo z poprzednich zbiórek). Mile widziane również malowanki, puzzle, książki dla dużych i małych oraz gry.

Na oddziale przebywają dzieci od niemowlaków po nastolatków. Z uwagi na niską odporność dzieci i młodzieży wszystkie rzeczy muszą być nowe.

Zbiórka trwa do 27 listopada. Przynosimy rzeczy do sali nr 3 w godzinach od 8:00 do 15:00 (sala nr G40 klasy VII SP oraz uczniowie gimnazjum).

Akcję ogłaszamy w całej szkole i liczymy na pomoc oraz dobre serca.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.