Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Aktualności

Międzynarodowy konkursu plastyczny „Ogród piękna, dobra i radości”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 06 maj 2024 11:04

Kolejny sukces naszych uczniów. W 18. edycji Międzynarodowego konkursu plastycznego „Ogród piękna, dobra i radości”, którego motywem przewodnim były wielobarwne owady, 2. miejsce w kategorii wiekowej 8-11 lat zdobyła uczennica klasy 2A Estera Wierzbicka oraz wyróżnienie w kategorii 12-15 lat zdobyła Milena Kmak z klasy 7D.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Czytaj więcej...

Ostatnia zbiórka dla Wikusi Wróbel

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 06 maj 2024 11:00

Dnia 14 kwietnia 2024r. odbyła się ostatnia zbiórka dla Wikusi Wróbel, której pomaga cała społeczność szkolna. Z inicjatywą wyszła uczennica klasy VIa - Nina Krawczyk oraz jej mama. Dzięki ich zaangażowaniu i oddaniu sprawie, udało się zebrać jeszcze 800 zł, które zasiliło konto dziewczynki.

Trzymamy kciuki za dalsze leczenie i rehabilitację Wiki. Bardzo dziękujemy wszystkim za datki. Nina i jej mama zasługują na wielkie brawa. Warto pomagać!

Sukces w konkursie „Orły Wiedzy”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 25 kwiecień 2024 11:56

Dnia 22 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Nowym Sączu odbył się Międzyszkolny Konkurs “Orły Wiedzy”. Konkurs objęty był honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla i zawierał treści z przedmiotów takich jak: język polski, historia, matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia oraz język angielski i niemiecki. 

Miło nam poinformować, że Magda Gargula z kl. 8a zdobyła w nim I miejsce pokonując 16 uczestników II etapu tego konkursu.

Czytaj więcej...

Siódemka sprząta dla Sądecczyzny

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: środa, 24 kwiecień 2024 08:27

W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi fundacja Nowy Horyzont, we współpracy z Urzędem Miasta Nowego Sącza zorganizowała już po raz kolejny akcję ekologiczną „Sprzątamy dla Sądecczyzny”. Uczniowie klas szóstych z naszej Szkoły wraz z opiekunkami p. Bożena Rybą oraz p. Joanna Guzik przyłączyli się do realizacji projektu.

Czytaj więcej...

Znowu jesteśmy najlepsi!

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: środa, 24 kwiecień 2024 08:23

Drużyna z klasy 7C w składzie: Grzegorz Kubacki, Marceli Kwoka oraz Sebastian Ziemianek po raz drugi z rzędu zwyciężyli w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowanym przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Chłopaki będą reprezentować miasto Nowy Sącz na etapie wojewódzkim. Jednocześnie w indywidualnej klasyfikacji Marceli zajął pierwsze miejsce, a Grzegorz drugie zostawiając konkurentów w tyle.

Brawo chłopaki i trzymamy kciuki na dalszym etapie.

Czytaj więcej...

Wielkanocny kiermasz ciasteczek

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 08 kwiecień 2024 21:45

21 marca 2024r . w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz ciasteczek oraz trzecia edycja znanej już przez uczniów „Sokowirówki dobra”. Wypieki zostały przygotowane przez „siódemkowych” wolontariuszy oraz członków Samorządu Uczniowskiego.

Na organizację Święta Szkoły zebraliśmy 760 zł, a dla Wiktorii Wróbel „sokowirówka wycisnęła” jeszcze 300 zł (kwota ta jest już na koncie dziewczynki). Ciasteczka sprzedały się w zaskakującym tempie, soczki również cieszyły się powodzeniem.

Czytaj więcej...

Zdrowy styl życia – poradnik nastolatka

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2024 13:48

Znamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego, promującego zdrowy styl życia pt. „Zdrowy styl życia – poradnik nastolatka”. Konkurs przeznaczony był dla chętnych uczniów klas 4-8, którzy swoje poradniki mieli opracować w formie lapbooków. Ostateczny termin składania prac minął 26 lutego 2024r, czyli tuż po naszym feryjnym wypoczynku. Nad merytoryczną stroną konkursu czuwała p. Joanna Guzik, a aspekty plastyczne oceniła p. Monika Wierzbicka. Prace przerosły nasze oczekiwania. Znowu potwierdziła się zasada, że pomysłowość naszych uczniów jest wielka.

Czytaj więcej...

Wpływ pandemii COVID-19 na nasze żywienie i aktywność fizyczną

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2024 13:41

Dnia 25 marca w klasie 7c została przeprowadzona niezwykle ciekawa lekcja, którą przygotowała absolwentka „siódemki” Zuzanna Król – obecnie uczennica klasy 2b I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Przedstawiła prezentację pt: „Wpływ pandemii COVID-19 na nasze żywienie i aktywność fizyczną” w związku z udziałem w Olimpiadzie o Zdrowiu i Żywieniu organizowaną przez PCK. Spotkanie, oprócz bardzo ciekawej i profesjonalnie przygotowanej prezentacji, Zuzia urozmaiciła różnego rodzaju ciekawostkami. Przygotowała również zdrowe przekąski, które bardzo smakowały uczestnikom zajęć. Zachęcam wszystkich do kliknięcia w poniższe linki, by dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Korzystając z okazji bardzo dziękujemy Zuzi za wizytę w naszej szkole i życzymy wielu sukcesów.

X Konkurs Plastyczny „Woda darem natury”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 24 marzec 2024 17:02

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Konkursie plastycznym „Woda darem natury” organizowanym przez Nowosądeckie Wodociągi. W konkursie wzięło udział 100 placówek z całej Polski w tym 2023 prace plastyczne dzieci. 1. miejsce w kategorii klas 4 - 6 zajął Adam Czoch z klasy 6b, 2. miejsce zajęła Maja Ressel z klasy 4b.

Gratulujemy serdecznie laureatom oraz wszystkim uczniom, którzy przygotowali niesamowite prace będące dowodem wielkiego talentu.

Czytaj więcej...


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.