Sport

Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu indywidualnym i drużynowym

• Kategoria: Sport
  • Opublikowano: czwartek, 14 marzec 2024 11:53

Dnia 11 marca 2024 r. w Nowym Sączu na Krytej Pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu indywidualnym i drużynowym. Świetne rezultaty osiągnęli Uczniowie Naszej Szkoły.

Igrzyska Dzieci – rocznik 2014-2016

Styl klasyczny – I miejsce – Gruca Filip – 3A
Styl grzbietowy – I miejsce – Kronenberger Filip – 3B
Styl dowolny – IV miejsce – Grabowska Karolina – 3C
Styl dowolny –
V miejsce – Jelińska Iga – 2B

Dnia 7 marca 2024 r. na hali sportowej MOSiR w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się II Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS nr 1 w Nowym Sączu. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michalik Ewelina, Orzechowska Wiktoria, Wysowska Julia, Petryszak Julia, Kwiecień Olga, Myjak Oliwia, Zięba Alicja oraz Tokarz Zuzanna wywalczyła II miejsce ulegając w finale po rzutach karnych SP 21.

Gratulujemy!!!

Dnia 13 grudnia 2023 r. w naszej szkole Nauczyciele WF zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiło blisko 100 Uczniów, którzy zostali podzieleni na cztery kategorie. Dziękujemy każdemu uczestnikowi za zaangażowanie i postawę fair play podczas rozgrywek.

Najlepszymi okazali się:

W dniu 8 grudnia br. odbyły się międzyszkolne zawody drużynowe w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Drużyna I - Stafin Kacper i Szczecina Krzysztof, oraz Drużyna II - Haczek Stanisław i Ziemianek Sebastian.

Uczniowie Drużyny II zdobyli – 2. miejsce i awans na zawody rejonowe! Uczniowie Drużyny I zajęli – 4. miejsce.

Dnia 24 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Szachach Indywidualnych Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Stanisław Haczek - uczeń klasy 7c uzyskał tytuł wicemistrza Nowego Sącza, natomiast jego kolega z klasy Grzegorz Kubacki był XV. Gratulujemy!!!

Dnia 22 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Samochodowych odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Szachach Indywidualnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Olga Kwiecień - uczennica klasy 7a osiągnęła wielki sukces zdobywając tytuł wicemistrzyni Nowego Sącza, a jej koleżanka Milena Kmak z klasy 7c zajęła 4. miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Dnia 10 października 2023r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pałacu Młodzieży odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w szachach drużynowych. Reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Kmak Milena, Kwiecień Olga, Haczek Stanisław oraz Kubacki Grzegorz zdobyła III miejsce.

Gratulujemy!

Srebro dla Naszych dziewcząt!

• Opublikowano: czwartek, 16 listopad 2023 13:33

W ramach IMS 9 listopada 2023 roku w hali sportowej MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Unihokeju Dziewcząt. Nasza reprezentacja po wspaniałej i pełnej poświęcenia grze zajęła II miejsce, plasując się za KSP, a wyprzedzając SP nr 20.

Skład drużyny: Orzechowska Wiktoria, Petryszak Julia, Myjak Oliwia, Cebula Zofia, Wysowska Julia, Kwiecień Olga, Macałka Dominika, Myszkowska Maja, Michalik Ewelina, Tokarz Zuzanna, Płaza Patrycja, Popiela Maja.

W dniu 6 listopada br. reprezentacja SP7 wzięła udział w Mistrzostwach Nowego Sącza w Koszykówce 3x3. Drużyny w składzie: Roman Maciej, Bołoz Adrian, Macfarlane Benjamin, Haczek Stanisław zajęła IV miejsce.

300m: Roman Maciej
pchnięcie kulą: Prus Adam
1000m: Młodnicki Mikołaj
sztafeta 4x100m: w składzie Bandyk Kacper, Piszczek Szymon, Gołąb Filip, Prus Adam zajęła - II miejsce z czasem – 52,22 s

Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...