obowiązuje od 01.04.2022

Zbiórka na Burka

• Kategoria: Samorząd Uczniowski
  • Opublikowano: czwartek, 26 kwiecień 2018 22:06

Samorząd Uczniowski wraz ze szkolnym Kołem Wolontariatu „Zaraźliwi Pomocnicy” rozpoczął serię zbiórek darów dla podopiecznych schronisk dla zwierząt w naszej okolicy.

Już w listopadzie przeprowadziliśmy pierwszą tego typu akcję  - „Zbiórkę na Burka”. Podopieczni schroniska dla zwierząt w Wielogłowych mieli bardzo trudne warunki życia, brakowało tak naprawdę wszystkiego – począwszy od karmy, przez kojce, koce i poduszki aż po zabawki.

Ogłosiliśmy wówczas, że zbieramy dla zwierzaków dary, które pomogą im przetrwać zimę. Odzew był nieprawdopodobny! Podczas tygodnia prowadzonej zbiórki udało nam się zgromadzić kilkadziesiąt kilogramów karmy, mnóstwo koców i poduszek oraz kilkadziesiąt PLUSZAKÓW!

Kochani Uczniowie! Jesteście niesamowici! Niejedni z Was bez wahania oddali swoje dziecięce maskotki ( z czego jak wiemy...Rodzice bardzo się ucieszyli ;o). Nie zważając na trud przynosiliście do szkoły ogromne worki z karmą, pudła pełne zabawek. Dziękujemy za Wasze dobre serca!!!

Akcję zakończyliśmy 10 listopada 2017r. Wszelkie zebrane dary zostały przekazane do schroniska i sprawiły ogromną radość opiekunom i zwierzakom. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Już niebawem kolejna zbiórka – zapraszamy!

angielski online dla dzieci z Edoo.pl