Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Zbiórka na Burka

  • Kategoria: Samorząd Uczniowski
  • Opublikowano: czwartek, 26 kwiecień 2018 22:06

Samorząd Uczniowski wraz ze szkolnym Kołem Wolontariatu „Zaraźliwi Pomocnicy” rozpoczął serię zbiórek darów dla podopiecznych schronisk dla zwierząt w naszej okolicy.

Już w listopadzie przeprowadziliśmy pierwszą tego typu akcję  - „Zbiórkę na Burka”. Podopieczni schroniska dla zwierząt w Wielogłowych mieli bardzo trudne warunki życia, brakowało tak naprawdę wszystkiego – począwszy od karmy, przez kojce, koce i poduszki aż po zabawki.

Ogłosiliśmy wówczas, że zbieramy dla zwierzaków dary, które pomogą im przetrwać zimę. Odzew był nieprawdopodobny! Podczas tygodnia prowadzonej zbiórki udało nam się zgromadzić kilkadziesiąt kilogramów karmy, mnóstwo koców i poduszek oraz kilkadziesiąt PLUSZAKÓW!

Kochani Uczniowie! Jesteście niesamowici! Niejedni z Was bez wahania oddali swoje dziecięce maskotki ( z czego jak wiemy...Rodzice bardzo się ucieszyli ;o). Nie zważając na trud przynosiliście do szkoły ogromne worki z karmą, pudła pełne zabawek. Dziękujemy za Wasze dobre serca!!!

Akcję zakończyliśmy 10 listopada 2017r. Wszelkie zebrane dary zostały przekazane do schroniska i sprawiły ogromną radość opiekunom i zwierzakom. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Już niebawem kolejna zbiórka – zapraszamy!

Samorząd Uczniowski

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.