obowiązuje od 20.09.2021

Witam serdecznie wszystkich czytających te słowa

• Kategoria: Samorząd Uczniowski
  • Opublikowano: środa, 23 grudzień 2020 22:58

Jak wiemy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc w tym trudnym dla nas czasie powinniśmy znaleźć chodź trochę radości. Jako tegoroczna przewodnicząca szkoły mam zaszczyt złożyć Państwu wirtualne życzenia.

Na pewno chciałabym życzyć dużo siły na każdy kolejny dzień, wierzmy w to, że już niedługo nadejdzie lepszy czas i wszyscy się spotkamy. Spędźcie ten magiczny czas świąt jak najlepiej w gronie najbliższych. Życzę również zdrowia dla Państwa i Waszych rodzin, mam nadzieje ze w zdrowiu przetrwamy panującą pandemię. Pamiętajmy ze radość w święta jest piękna, oraz ciepłe są nasze myśli o bliskich, nawet jeśli oni znajdują się daleko od nas.

Wesołych i pogodnych Świąt, oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy przewodnicząca wraz z całym Samorządem Uczniowskim.

Miejmy nadzieje, że następne życze nia będę mogła złożyć osobiście.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Aleksandra Rębilas