Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Wojewódzkie zawody pływackie dla szkół podstawowych

  • Kategoria: Sport
  • Opublikowano: środa, 18 maj 2022 21:13

Dnia 25 kwietnia br. w Myślenicach odbyły się Wojewódzkie zawody pływackie dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2009 i młodsi.

Naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Kurzeja, która na dystansie 25m w stylu motylkowym wywalczyła II miejsce. Filip Gruca w stylu dowolnym zajął IV miejsce. Filip Kronenberger w stylu grzbietowym z czasem 27,88. Karolina Kurzeja w stylu grzbietowym na dystansie 50m zdobyła I miejsce. Franciszek Kronenberger w stylu dowolnym z czasem 35,52. 

W dniu 26 kwietnia odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy - reprezentanci naszej szkoły to: Aniela Borkowska w stylu klasycznym z czasem 48,20. Zuzanna Król w stylu dowolnym z czasem 39,31. Mateusz Mółka w stylu klasycznym z czasem 38,45. Wspaniale walczyła sztafeta chłopców w składzie: Gągor Hubert, Ginter Maksymilian, Mółka Mateusz, Piotrowski Mikołaj, Szkaradek Kamil, Wójtowicz Piotr.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację. Gratulujemy wszystkim osiągniętych czasów i życzymy wielu sukcesów.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.