obowiązuje od 01.04.2022
Rekrutacja 2022/2023

Niezapomniane Święto Szkoły!

• Opublikowano: środa, 13 czerwiec 2018 08:34

7 czerwca obchodziliśmy Święto Szkoły. Uroczystość rozpoczęła część oficjalna, dzięki której mogliśmy prześledzić historię naszej placówki. Uświetnił ją spektakularny występ chórzystów pod dyrygenturą Pani Jadwigi Fiut.

Następnie mogliśmy obejrzeć musical „Przez dziurkę od klucza”, w którym wystąpili uczniowie od klas pierwszych po siódme oraz nauczyciele naszej szkoły. Repertuar wykonany przez osoby zaangażowane w spektakl na długo pozostanie w pamięci widzów! Spora dawka humoru, zabawne teksty, świetnie przygotowane wokale, a przy tym… nutka radosnej improwizacji, spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem!

Uczniowie ciągle nucą motywy muzyczne ze spektaklu, co… jest chyba najlepsza recenzją. Różowa Pantera zrobiła furorę! cool

angielski online dla dzieci z Edoo.pl