Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Koncert Noworoczny 2018

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: środa, 07 luty 2018 07:39

1 lutego mieliśmy okazję wysłuchać utalentowanych uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły na Koncercie Noworocznym.

Koncert rozpoczęło „Ave Verum” Wolfganga Amadeusza Mozarta w wykonaniu zdolnego chóru siódmoklasistów pod batutą Jadwigi Fiut i z akompaniamentem pana Dariusza Chwastka. Mieliśmy okazję wysłuchać zespołu z klasy 5a oraz solistek: Martyny Skibiak, Julii Stanek, Nadii Tuczyńskiej, Mai Byrczek i Julii Leśniak. Aleksandra Rębilas i Laura Plata zaśpiewały z chórem „Ojcze z niebios” Stanisława Moniuszki.

Nie zabrakło oryginalnych wykonań instrumentalnych. Magdalena Szczerba i Oliwia Cempa zagrały kolędę „Pasterze mili” na cztery ręce, zaś siostry Zarębówne kolędę „Gdy śliczna Panna” na flecie i fagocie. Zespół z klasy 2B, wraz z wychowawczynią Anetą Liber-Dębicką zagrał na flażoletach „Lulajże Jezuniu”, a orkiestra złożona z uczniów, nauczycieli i rodziców zagrała „Hej w dzień narodzenia”. Zaśpiewały duety uzdolnionych sióstr – Chronowskich, Orzechowskich i siostry Kalina. Finałowe „Bóg się rodzi” zaśpiewali i zagrali wspólnie wszyscy wykonawcy wraz z publicznością.

Koncert poprowadzili Kacper Pacholski, Dominik Krschka i Cezary Rosiński. Różnorodność i oryginalność występów gromkimi brawami nagrodziła publiczność. 

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.