Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 27.02.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Koncert Noworoczny 2019

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: piątek, 18 styczeń 2019 12:05

9 lutego 2019 roku mieliśmy okazję wysłuchać utalentowanych uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły na Koncercie Noworocznym.

Występowali soliści, duety, tercety, kwartety wokalne i instrumentalne oraz chór pod batutą Jadwigi Fiut. Koncert rozpoczęła najmłodsza uczestniczka - Weronika Czoch, która zaśpiewała pastorałkę „Mój mały baranku”. Po niej wystąpili soliści – Joanna Czechowska, Nadia Tuczyńska, Julia Stanek, Maja Byrczek i Emma Malik. W duetach zaprezentowali swoje umiejętności wokalne: Aleksandra Rębilas i Laura Plata, Martyna i Kacper Skibiak, Agnieszka i Karolina Kukulak, Maria Surowiak i Karolina Górka.

Mieliśmy okazję wysłuchać uczennic z klasy 8a, które zaśpiewały z towarzyszeniem chóru „Jest taki dzień”. Nie zabrakło oryginalnych wykonań instrumentalnych. Dawid Pociecha zagrał na akordeonie  „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.  Kolędę „Cicha noc” na 2 fortepiany i 8 rąk zagrali : Joanna Zygmunt, Natalia Wójs, Oliwia Cempa i Kacper Rosiński. Siostry Zarębówne wykonały kolędę „Gdy śliczna Panna”  na flecie, fagocie i wiolonczeli. Zespół z klasy 3B do akompaniamentu wychowawczyni Anety Liber-Dębickiej zagrał na flażoletach „Wśród nocnej ciszy”, a orkiestra złożona z uczniów, nauczycieli i  rodziców akompaniowała pani Katarzynie Górce w kolędzie „Jezus Malusieńki”. Finałową „Wesołą nowinę” zaśpiewali i zagrali wspólnie wszyscy wykonawcy wraz z publicznością przy akompaniamencie pana Dariusza Chwastka.

W oprawę koncertu włączył się Samorząd Uczniowski wysyłając piękne anioły ze słodkim poczęstunkiem dla publiczności.

Koncert poprowadzili Kacper Pacholski, Dominik Krschka i Cezary Rosiński. Różnorodność i oryginalność występów gromkimi brawami nagrodziła publiczność. 

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.