Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Zespół Redakcyjny „Przerwy”

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: środa, 12 grudzień 2018 10:15

Zespół Redakcyjny „Przerwy” to wiele osób, które współpracują, tworząc kolejne numery. Ich nazwiska możecie znaleźć pod artykułami. Trzon „Przerwy” to uczniowie uczęszczający na kółko dziennikarskie w środy o godzinie 13.30 w sali C. Poznajmy ich…

Mam na imię Dominika, chodzę do 5 klasy, mam młodszą siostrę. Śpiewam w chórze, bo bardzo lubię muzykę. Lubię też zwierzęta, mam dwa psy, dwie świnki morskie i kota. Mój ulubiony kolor to zielony i dlatego chciałabym mieć zieloną alpakę.

Mam na imię Igor i mam 10 lat. W przyszłości chciałbym zostać E-sportowcem. Lubię jazdę na rowerze i zwierzęta. Mam dwa szynszyle – Fifi i Sisi, bardzo je kocham… są słodkie.

Hej, nazywam się Julka Konieczny. W marcu skończę 12 lat. Interesuję się projektowaniem mody i szyciem. Mam nawet własną maszynę do szycia. Lubię też czytać książki, a nawet je pisać. Mam już około 20 książek, które napisałam razem z moją siostrą Zosią, która jest ode mnie prawie 3 lata młodsza. Od 5 lat trenuję siatkówkę, a niedługo, po krótkiej przerwie, wracam na basen. Bardzo lubię rysować, dlatego chodzę na zajęcia plastyczne do MOK-u.

Jestem Dagmara Klisiewicz. Lubię rysować i grać w gry komputerowe. Bardzo lubię też pływać.

Cześć, nazywam się Julia Stanaszek, mam 11 lat. Lubię sport, szczególnie siatkówkę. Moją pasją jest też angielski.

Mam na imię Konrad i moim hobby jest gra w piłkę nożną, dlatego moją ulubioną lekcją w szkole jest WF. Bardzo lubię także gry komputerowe.

Mam na imię Damian i chodzę do klasy 5c. Interesuję się sportem i programowaniem. Moim hobby jest także rysowanie.

Nazywam się Karolina Janik i mam 10 lat. Chodzę dla klasy 5d. Moją pasją jest jazda konna, ale kocham też inne sporty: grę w tenisa, jazdę na nartach i biegówkach, łyżwach, rowerze i hulajnodze.

Nazywam się Zosia Szczygieł i mam 11 lat. Chodzę do klasy 5d. Uwielbiam grać w koszykówkę, a moim ulubionym kolorem jest fioletowy. Współpracuję z Samorządem Uczniowskim. Lubię zwierzęta – mam dwa psy: Lunę (maltańczyka)i Fifi (wilczura).

Cześć, jestem Marta. Interesuję się teatrem i książką- prowadzę o nich bloga. Uwielbiam pisać opowiadania, wiersze i scenariusze. Czwarty rok chodzę na zajęcia teatralne, by rozwijać swoją największą pasję.

Nazywam się Magdalena Radom. Interesuję się pływaniem i malowaniem. Lubię angażować się w różne akcje i w nich pomagać. Uwielbiam robić artystyczne zdjęcia i rysować, a najbardziej lubię przygotowywać materiały dla klas 1-3.

Nazywam się Konga Lewińska. Interesuję się fotografią i rysowaniem. Trenuję taniec towarzyski, a w wolnych chwilach angażuję się w różne akcje i działalność Samorządu Uczniowskiego.

Nazywam się Aleksandra Łęczycka i mam 11 lat. Interesuję się fotografią, rysowaniem i sportem. Trenuję siatkówkę, którą bardzo lubię, bo jest pozbawiona agresji. Angażuję się w różne akcje i lubię pomagać innym.

Cześć, jestem Ola Sołtys, mam 11 lat. Kocham cheerleading i jazdę konną. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest język polski i WF. Uwielbiam zwierzęta, a zwłaszcza psy - mam psa - Oziego.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.