Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 03.10.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Kolejne sukcesy młodych programistów

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: poniedziałek, 17 czerwiec 2019 20:24

Już po raz kolejny uczniowie siódemki przystąpili do walki z czarodziejem Baltie w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Baltie 2019”. W tegorocznej edycji udział wzięło 26 młodych programistów z klas 4-8 SP i oddziałów gimnazjalnych. Zawody odbywały się w trzech etapach: szkolnym, wojewódzkim i międzynarodowym.

W zawodach finałowych, które odbyły się 8 czerwca br. w naszych pracowniach komputerowych, tytuł finalisty wywalczyli: Tomasz Fiut z kl. 6c, Antoni Chwastek, Bartosz Mółka, Bartosz Turczyński z kl. 7a oraz Cezary Rosiński z kl. 8b. Natomiast tytuł finalisty etapu wojewódzkiego zdobyli: Adrian Zabrzeński z kl. 5a, Michał Kulesza kl. 5b, Kamil Bajdel i Wiktor Gucwa z kl. 7a oraz Albert Nowak z kl. 8b.

Podczas uroczystej VII Gali Uczniów Szczególnie Uzdolnionych, która odbyła się 17 czerwca br. w Sali Reprezentacyjnej sądeckiego ratusza, prezydent Ludomir Handzel, wiceprezydent Magdalena Majka oraz dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Małgorzata Belska, wręczyli listy gratulacyjne oraz nagrody uczniom, ich rodzicom i nauczycielom. Wśród nagrodzonych byli nasi finaliści.

Galeria z etapu szkolnego

Galeria z finału

VII Gala Uczniów Szczególnie Uzdolnionych

 

 

 

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.