• Opublikowano: piątek, 22 marzec 2024 09:06

W dniu 6 marca w naszej szkole odbył się happening z ramach Ogólnoeuropejskiego Dnia Bezpiecznego Internetu. W akcji zorganizowanej przez pedagoga szkolnego Beatę Górszczyk oraz plastyczkę Monikę Wierzbicką wzięła udział cała społeczność szkolna, wspierana przez uczniów klas 7. Współpraca rówieśnicza została zwieńczona artystyczną instalacją tematyczną zwracającą uwagę na problem cyberprzemocy. Wszystkim dziękujemy za udział w akcji oraz zaangażowanie. Efekty pracy uczniów można obejrzeć w galerii zdjęć.