Udany start w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w kolarstwie górskim MTB

W Sieprawiu koło Myślenic w dniu 27.09.2018 r. ,odbyły się mistrzostwa Województwa Małopolskiego w kolarstwie górskim MTB. Licznie wzięli w nich udział najlepsi kolarze górscy z całego województwa.

Bardzo udany start w zawodach mieli uczniowie naszej szkoły. Alek Pawłowski zajął 5. miejsce, 13. był Maks Ginter, a 31. miejsce zajął Adam Wójs.

Organizatorzy zawodów wyznaczyli bardzo trudną trasę - zawodnicy podkreślali, że skala trudności była bardzo wysoka. Nawet na mistrzostwach Polski w tych kategoriach wiekowych trasy były o wiele łatwiejsze.

Nasi zawodnicy poradzili sobie bardzo dzielnie. Alek Pawłowski jechał cały czas w czołówce wyścigu. Wielu zawodników nie ukończyło wyścigu schodząc z roweru. Tym bardziej cieszy postawa zawodników „siódemki”. Cała trójka walczyła bardzo dzielnie  i wszyscy ukończyli wyścig.

Należy podkreślić , że Maks Ginter był młodszy od swoich przeciwników o dwa lata a Adam Wójs o trzy.