Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 03.10.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Złoto Siódemki w sztafetowych biegach przełajowych!

  • Kategoria: Sport
  • Opublikowano: piątek, 28 wrzesień 2018 09:58

Kolejny sukces sportowców „Siódemki”! Podczas organizowanych 20 września w Piątkowej Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, drużyna w składzie: Cezary Rosiński, Filip Basiaga, Rafał Cisoń, Jakub Damasiewicz, Wiktor Staszak, Michał Nalepa, Kacper Paholski, Rafał Ruchała, Kacper Sadowski i Dominik Sobczyk, zdobyła złoty medal na dystansie 10 x 1200 m.

- Serdecznie gratuluję całej sztafecie tego wielkiego sukcesu i jestem przekonany, że pokażemy ducha walki sportowej także podczas kolejnego etapu rywalizacji – podkreśla dyrektor Mariusz Horowski. - Bardzo się cieszę, że nasi uczniowie tak znakomicie, poprzez sukcesy sportowe, reprezentują naszą szkołę, dając nam powody do dużej radości. Za to bardzo dziękuję.

Jak podkreślają sami zawodnicy, to praca całego zespołu i walka od początku do końca, pozwoliła na zdobycie złotego medalu i tytułu Mistrzów Nowego Sącza w kategorii Szkół Podstawowych. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

- Podczas pierwszej zmiany byliśmy dopiero na 4. miejscu. Decydująca okazała się zmiana czwarta, kiedy objęliśmy prowadzenie i tak zostało już do mety – mówi z nieukrywaną radością członek sztafety Cezary Rosiński podkreślając, że ich przewaga nad drugim zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 9 wyniosła aż minutę i 30 sekund.

Teraz przed zawodnikami „Siódemki” kolejne wyzwanie – etap wojewódzki, który odbędzie się 10 października w Nowym Targu. Trzymamy kciuki!

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.