Siódemka najlepsza w Unihokeju

• Kategoria: Sport
  • Opublikowano: piątek, 10 marzec 2017 12:53

7.11.2016 r.  w Hali Sportowej MOSiR  przy ulicy Nadbrzeżnej odbywały się zawody Szkół Podstawowych w Unihocu chłopców. Do zawodów zgłosiło się aż 10 szkół. Szkoły zostały rozlosowane na 3 grupy, gdzie rozgrywały mecze systemem - każdy z każdym. Najlepsze szkoły z grup rozgrywały mecze o miejsca. Mecze rozgrywane były 1x10 minut.

Sędzią dzisiejszych zawodów był Pan Piotr Zalewski.

Ostateczna Kolejność

1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 (opiekun: Jarosław Piszcz)
2. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 (Jan Biernacki)
3. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 16
4. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 21 (Henryk Potoniec)
5.-6. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 20 (Janusz Pawlik), Szkoła Podstawowa nr 15 (Marek Kroczek)
7.-9. miejsce - Katolicka Szkoła Podstawowa(Szczepan Małek), Katolicka Szkoła Podstawowa Św. Heleny (Joanna Wenczyńska), Szkoła Podstawowa nr 18 (Paweł Zwoliński)
10. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 (Adam Strzelec)

Awans na zawody wojewódzkie uzyskała drużyna: Szkoła Podstawowa nr 7

Nasza szkolna drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się na zawodach wojewódzkich w Nowym Targu. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Zaszczytne miejsce zajęliśmy po bardzo dobrej grze. W grupie eliminacyjnej nie przegraliśmy żadnego meczu - osiągając remisy z późniejszymi triumfatorami turnieju.