Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Wojewódzkie zawody pływackie dla szkół podstawowych

  • Kategoria: Sport
  • Opublikowano: wtorek, 04 kwiecień 2023 18:30

W Myślenicach odbyły się Wojewódzkie zawody pływackie dla szkół podstawowych. Dnia 20 marca w ramach Igrzyska Dzieci (rocznik 2009 i młodsi) naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Kurzeja, która na dystansie 25m w stylu motylkowym wywalczyła I miejsce. Filip Gruca w stylu motylkowym na dystansie 25m zajął IV miejsce. Filip Kronenberger w stylu grzbietowym – dystans 25m – XII miejsce. Maciej Nesterak w stylu grzbietowym na dystansie 50m – XXI miejsce, Kuba Synowiec w stylu grzbietowym – 50m – XXIII miejsce. Sztafeta chłopców 6x25m w składzie: Franciszek Kronenberger, Filip Król, Maciej Nesterak, Maciej Roman, Adam Szczepaniak, Filip Szymański wywalczyła IX miejsce.

Następnego dnia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej do rywalizacji przystąpili zawodnicy klas 7 i 8: Karolina Kurzeja – w stylu motylkowym na dystansie 50m zajęła V miejsce, Kamil Szkaradek – w stylu dowolnym na dystansie 50m – zajął XIX miejsce.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację.

 

 


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.