Wojewódzkie zawody pływackie dla szkół podstawowych

Dnia 25 kwietnia br. w Myślenicach odbyły się Wojewódzkie zawody pływackie dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2009 i młodsi.

Naszą szkołę reprezentowali: Małgorzata Kurzeja, która na dystansie 25m w stylu motylkowym wywalczyła II miejsce. Filip Gruca w stylu dowolnym zajął IV miejsce. Filip Kronenberger w stylu grzbietowym z czasem 27,88. Karolina Kurzeja w stylu grzbietowym na dystansie 50m zdobyła I miejsce. Franciszek Kronenberger w stylu dowolnym z czasem 35,52. 

W dniu 26 kwietnia odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy - reprezentanci naszej szkoły to: Aniela Borkowska w stylu klasycznym z czasem 48,20. Zuzanna Król w stylu dowolnym z czasem 39,31. Mateusz Mółka w stylu klasycznym z czasem 38,45. Wspaniale walczyła sztafeta chłopców w składzie: Gągor Hubert, Ginter Maksymilian, Mółka Mateusz, Piotrowski Mikołaj, Szkaradek Kamil, Wójtowicz Piotr.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację. Gratulujemy wszystkim osiągniętych czasów i życzymy wielu sukcesów.