obowiązuje od 12.09.2022

Brąz dla naszych dziewcząt

• Kategoria: Sport
  • Opublikowano: środa, 16 marzec 2022 21:46

W środę 16 marca 2022 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w hali MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w piłce siatkowej dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 8 szkół. Nasze dziewczęta po ambitnej i pełnej poświęcenia grze wywalczyły 3 miejsce.

Skład naszej drużyny: Aniela Borkowska 8a, Aleksandra Rębilas 8b, Anna Olszyńska 8b, Alicja Haczek 8d, Kinga Lewińska 8d, Aleksandra Łęczycka 8d, Aleksandra Sołtys 8d, Oliwia Matras 7e.

Serdecznie gratulujemy!