Sukces Szachistów Siódemki na Indywidualnych Mistrzostwach Nowego Sącza

W turnieju pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza  po podsumowaniu wyników okazało się, jak imponujące wyniki osiągnęli uczniowie z SP7 w Nowym Sączu. W większości kategorii wiekowych nasi uczniowie zajęli miejsca na podium. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim zawodnikom i ich trenerom.

Największym sukcesem w tym turnieju może pochwalić się Karol Antkiewicz - uczeń klasy 6e, który nie tylko zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej /klasy 4-6/, ale zwyciężył również w ogólnej klasyfikacji wszystkich uczestników turnieju, pokonując zawodników z kategorii wiekowej do lat 18. Karol sprawił nam wszystkim i sobie również wielką frajdę, pokonując zawodników znacznie starszych od siebie.

Świetnie grała cała nasza ekipa. W I grupie /kl. 1-3/ w kategorii chłopców - Stasiu Haczek nie miał sobie równych i był najlepszy zajmując I miejsce. W tej samej grupie, ale w kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Milena Kmak.

W grupie II /kl. 4-6/ w kategorii dziewcząt Emilka Augustyn zajęła 4. miejsce, a w kategorii chłopców Bartosz Basiaga był 8.

Wielką radość sprawili nam również zawodnicy startujący w grupie III / kl. 7-8/. Zawodnicy z tej grupy wiekowej od wielu lat, swoimi startami przynoszą chlubę trenerom i naszej szkole. Kinga Gruca zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt, Kacper Kmak był II w kategorii chłopców. W tej samej grupie dziewcząt - Wiktoria Kopacz i Ola Ortyńska zajęły kolejno III i IV miejsce. Mateusz Ferenc w grupie chłopców zajął V miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni ze startu i wyników wszystkich naszych zawodników.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Nagrody wręczył Pan Andrzej Góra - Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych.

Opiekun drużyny: Elżbieta Maliszewska

Organizatorzy: