Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

• Opublikowano: niedziela, 09 wrzesień 2018 13:02

Dnia 3.09.2018 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/19 przygotowana przez uczniów klasy 3b i 6e pod kierunkiem mgr Anety Liber-Dębickiej oraz mgr Stanisławy Chlipały. Młodzi artyści powitali społeczność szkolną. Przypomnieli także tragiczne chwile z 01.09.1939 r. Dyrektor mgr inż. Mariusz Horowski zainaugurował nowy rok szkolny, życząc wszystkim uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły satysfakcji w pracy.

Po 72 dniach wakacyjnego odpoczynku nasz budynek wypełnił radosny gwar podekscytowanych uczniów, którzy od kilku dni z niecierpliwością oczekiwali spotkania z wychowawcami oraz kolegami i koleżankami z klasy. Od tej chwili „Siódemka”, za sprawą swoich uczniów, znowu się uśmiecha i tętni życiem.