Walczymy o Lidera ZPB!

• Opublikowano: wtorek, 05 grudzień 2017 14:58

Nasza szkoła od kilku lat realizuje projekt pt. „Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa”. Przystąpiliśmy do Projektu w 2009 roku. W wyniku podjętych działań we wrześniu 2010 roku nasza szkoła otrzymała Certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” na lata 2009 – 2012, a następnie przedłużenie Certyfikatu do roku 2017. W chwili obecnej staramy się o przyznanie Lidera projektu!

Program zakłada:

• poprawę bezpieczeństwa na terenie szkoły,
  • poprawę infrastruktury na zewnątrz szkoły,
  • poprawę infrastruktury wewnętrznej szkoły,
  • informowanie i edukowanie uczniów ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w szkole,
  • informowanie i edukacja oraz angażowanie rodziców ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w szkole.

Uzyskanie nowego certyfikatu stanowi podstawę naszych działań, gdyż bezpieczeństwo w szkole jest najważniejsze !