Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Zielona Szkoła 2024

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: niedziela, 16 czerwiec 2024 13:22

W piątek, 14 czerwca wieczorem wróciliśmy z pełnej wrażeń zielonej szkoły. Zwiedziliśmy: Toruń, Elbląg, Gdynię, Sopot, Frombork oraz Kwidzyn, a wieczorami po wyczerpujących dniach zwiedzania relaksowaliśmy się na plaży⛱️ w Stegnie. Oprócz zwiedzania m. in. Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku i zamku w Kwidzynie, braliśmy też udział w warsztatach robienia pierników w Toruniu i warsztatach o faunie i florze Bałtyku w Gdyńskim Akwarium. Wszystkie te zajęcia odbywały się w niezwykle miłej i wesołej atmosferze, którą udało się zbudować między wszystkimi uczestnikami wycieczki.

Naturalnie, nauczyciele którzy z nami byli, czyli niezapomniani i przez wszystkich uwielbiani: pan Tarko, pan Kaleta, pan Młynarczyk, pani Cichorczyk i pani Ryba z wiecznym spokojem i uśmiechem na twarzy dbali o porządek na wyjeździe, jednocześnie dając nam dużą swobodę i pozwalając nam jak najlepiej spędzić ten czas. W piątek wieczorem ze wzruszeniem pożegnaliśmy się po tym świetnie spędzonym wspólnie czasie.

Myślę, że ta wycieczka na zawsze pozostanie w naszych sercach❤️ i wszyscy będziemy ją miło wspominać!

Maryla Majka, kl. 8A


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.