Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Pomoc Ukrainie

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: środa, 09 marzec 2022 21:36

Z całego serca chciałbym podziękować każdej osobie, która chodź w małym stopniu pomogła przeprowadzić naszą szkolną zbiórkę. Największe podziękowania oczywiście należą się uczniom i ich rodzicom. Niesamowite jest to, jak bardzo jesteśmy w stanie się zmobilizować, żeby pomóc bliźniemu. Już nie pierwszy raz udowadniamy jaka ogromna siła drzemie w „Siódemce”. Jestem również dozgonnie wdzięczna Dyrekcji oraz każdemu pracownikowi szkoły, który każdego dnia pomagał nam w transporcie wszystkich darów. Nie zapomnę też o moich kolegach i koleżankach z SU, bez których pakowanie i przewożenie paczek by się po prostu nie udało. Łącznie naszą szkołę opuściło 10 pełnych samochodów. Pracy było naprawdę bardzo dużo, ale bez wahania mogę powiedzieć, że po prostu było warto. Pamiętajmy, że dobro powraca. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i mogę powiedzieć, że JESTEŚMY WIELCY!

A na sam koniec zachęcam do dalszego udziału w naszych zbiórkach dla naszych wschodnich przyjaciół.

Przewodnicząca SU
Ola Rębilas

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.