Drodzy uczniowie klas I-III! Ogłaszamy dla Was akcję charytatywną MotoMikołaje!

Jest to coroczna akcja zainicjowana na Sądecczyźnie przez motosacz.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w regionie.

„Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty Mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych;-) świątecznymi podarunkami – mówi Tomasz Tokarz z motosacz.pl – Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek i słodyczy i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy. Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. Rozdajemy kilkaset paczek rocznie, a przygotowywania do akcji trwają cały rok. Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych.”

W dniach 21 listopada - 3 grudnia w naszej szkole odbędzie się zbiórka słodyczy i pluszaków (nowych lub niezniszczonych), które można oddawać codziennie na długich przerwach o 12:25 oraz 13:25 do Pani Kamili Cichorczyk lub Pani Kasi Janus. Dary w tym roku trafią do najbardziej potrzebujących dzieci na terenie Nowego Sącza.

Zapraszamy Was do wsparcia akcji!

Koordynatorzy oraz Wolontariusze SKW „Zaraźliwi Pomocnicy”