Serce – Sercu

• Opublikowano: czwartek, 10 styczeń 2019 11:44

W tegorocznej akcji charytatywnej „Serce-Sercu” wzięło udział aż 1320 uczniów z 56 szkół. Zebrano prawie 25 ton żywności. Aż 1555 świątecznych paczek przekazano osobom samotnym, chorym i potrzebującym. Wśród wolontariuszy, którzy ochoczo przyłączyli się do tego szlachetnego przedsięwzięcia, byli również uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Wątroba, Aleksandra Dziubanowska, Emma Garutti, Dawid Maciaszek, wszyscy z klasy 7a (SP) oraz Dominika Gawlas z klasy 3d (gim).

Uczniowie, 15 grudnia 2018 r., w godz. 7:00 do 15:00, pełnili 2-godzinne dyżury w PSS „Społem” przy ul. Nawojowskiej 3. Koordynatorem akcji w szkole oraz opiekunem wolontariuszy była mgr Zofia Woźniakiewicz, pedagog szkolny.

Optymizmem i radością napawa zaangażowanie młodych ludzi, ich wrażliwość i chęć niesienia pomocy ludziom potrzebującym.