obowiązuje od 01.04.2022
Rekrutacja 2022/2023

Nasz kolejny WSPÓLNY sukces!

• Kategoria: Szkolny Klub Wolontariatu
  • Opublikowano: czwartek, 08 listopad 2018 14:15

W wyniku zbiórki prowadzonej w naszej szkole na leczenie i rehabilitację 12-letniego Norberta Gumoli chorego na nowotwór uzbierano 1827,15 zł. Kwota  została wpłacona na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” (1816,25 + 10,90 opłata).

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy. Bez Was nie udałoby się osiągnąć kolejnego sukcesu.

Panie Koordynatorki Szkolnego Klubu Wolontariatu „Zaraźliwi Pomocnicy”, P. Kamila Cichorczyk oraz P. Kinga Zwolenik, serdecznie dziękują Wolontariuszom za przeprowadzenie zbiórki oraz przeliczenie pieniążków.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl