Andrzejki

Dnia 4 grudnia 2021r. w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Ze względu na panujący obecnie wirus SARS-CoV-2 zabawa nie mogła odbyć się w standardowy sposób, więc zamiast dyskoteki, Samorząd Szkolny zdecydował się na coś innego, ale równie ciekawego jak zabawy w poprzednich latach.

Tegoroczne wydarzenie miało miejsce na sali gimnastycznej B, gdzie klasy od 4-8 w wyznaczonych godzinach, mogły na przygotowanych wcześniej (przez chętne klasy) stanowiskach, bawić się w wróżby. Podczas andrzejek mogliśmy zobaczyć przeróżne przepowiednie. Gdy jedni losowali imię swojej przyszłej drugiej połówki, drudzy dowiadywali się o zawodzie, który będą pełnić. Na naszej szkolnej imprezie nie zabrakło również muzyki oraz tańców, a wszystko odbywało się oczywiście zgodnie z panującymi obostrzeniami, tak żebyśmy wszyscy byli bezpieczni I uchowali się jak najdalej od zakażenia.

Myślę, że wszyscy spędziliśmy wspaniale czas. W imieniu uczniów, chciałabym podziękować każdemu, kto spędził czas nad przygotowaniem andrzejek, a szczególnie samorządowi uczniowskiemu, który mimo przeszkód nadal organizuje tak kreatywne akcje jak ta.

Fotografia/nagrania: Zuzanna Steindel i Olga Potoczek (8A)

Zuzanna Steindel, kl. 8A