Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 03.10.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Podsumowanie sukcesów uczniów w konkursach plastycznych w roku szkolnym 2017/2018 w klasach IV-VII

 • Kategoria: Olimpiady i konkursy
 • Opublikowano: wtorek, 26 czerwiec 2018 08:05

Przez cały rok szkolny uczniowie naszej szkoły brali udział w różnorodnych konkursach plastycznych organizowanych przez naszą szkołę oraz inne placówki.

W ramach naszej działalności zorganizowaliśmy konkurs szopek bożonarodzeniowych,  konkurs o prawach dziecka,  o zdrowym odżywianiu,  o cennych wartościach spożywania owoców i warzyw, konkurs palmy wielkanocnej.

Udział uczniów w konkursach:

 • „Prawa dziecka”: Aleksandra Małota (VIIA), Zuzanna Król (IVC),
 • „Owoce i warzywa”: Kamila Głód (V B), Emilia Gołąb (VB), Maksymilian Gala (VB), Ala Haczek (IVC), Magdalena Kowalczyk (IVC), Wiktor Staszak (VIB)
 • „100 Rocznica Odzyskania Niepodległości”: Olga Potoczek (IVE ), Aniela Borkowska (IVE), Zuzanna Steindel (IVE)
 • „Pod skrzydłami anioła”: Bartłomiej Wysowski (VE), Anna Darasz (IE), Emilia Piękoś (IIID)
 • „Konkurs szopek bożonarodzeniowych” - w eliminacjach szkolnych wzięło udział ponad 50 uczniów naszej szkoły z klas młodszych i starszych. Zainteresowanie było ogromne. Prace bardzo pomysłowe i oryginalne.
 • „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka” - Aleksandra Kuzak (VIE)
 • „Palma Wielkanocna”: Zuzanna Krół (IVC), Zuzanna Steindel (IVE), Mariusz Gruca (IIID), Martyna Stawiarska (VA), Karolina Łukasik, Wiktoria Turek (VIB), Albert Nowak (VIIB), Nowak Kaja (IVE), Ada Głąb (VC), Michał Turczyński (IVE), Mikołaj Turek (VA), Mikołaj Orzeł (VID), Amelia Berezowska (IVB)
 • „Woda na wesoło, czyli tradycja śmigusa – dyngusa”: Dominika Mółka (VB), Mateusz Baziak (VIIB), Anna Kalina (VE), Julia Batiuszczak (VIA)
 •  „Moja przygoda w Muzeum”: Klaudia Smuła (VIC), Łucja Drąg (VIC), Julia Kruczek (VIC), Paweł Floryan (VIC), Kamila Kantor (VIC), Artur Mikulski (VIIA), Aleksandra Małota (VIIA), Anna Kowalczyk (VIB), Oliwia Kotlarz (VIB), Paulina Nowak (VIB), Oliwia Mliczek (VIB), Monika Mentel (VIB), Wiktor Staszak (VIB), Aleksandra Kmak (VE), Wiktoria Comber (VE), Dominika Czechowska (VE), Aleksandra Kuzak (VIE), Martyna Skibiak (VE), Marta Chwastek (IVA), Emilia Piękaś (IIID), Iwona Kucia (VIA), Zuzanna Gach (VIA), Anna Darasz (VIE), Wiktoria Turek (VIB), Julia Batiuszczak (VIA), Bartłomiej Wysowski (IVE)
 • „Ogród piękna, dobra i radości – mieszkańcy ogrodów”: Marta Chwastek (IVA), Martyna Stawiarska (VA), Emilia Piękoś ( IIID), Albert Nowak (VIIB), Magda Gargula (IIA), Kaja Nowak (IVE)
 • „Pejzaż sądecki – kolory Sądecczyzny”: Nikola Gądola (VE), Szymon Sobczyk (VE), Julia Pacholarz (VA), Anna Kalina (VE), Witold Dębicki (VID)
 • „Wiara w moim mieście: konkurs fotograficzny” – Aleksandra Dziubanowska (VIA)

W ramach współpracy z Samorządem Uczniowskim nasza młodzież przygotowała prezenty dla pierwszoklasistów z okazji przyjęcia ich do grona społeczności uczniowskiej. Każdy pierwszoklasista otrzymał pięknie wykonaną zakładkę do książki. Uczniowie pomagali w wykonaniu dekoracji świątecznych szkoły oraz z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kiermasze świąteczne w naszej szkole
W ostatnich latach w naszej szkole organizowane są okolicznościowe  kiermasze świąteczne, podczas których można zakupić prace wykonane przez naszych uczniów na lekcjach plastyki i techniki. Tak tez było i w tym roku.

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych
Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci.

Przed niedzielą palmową 23 marca do 27 marca zorganizowaliśmy kiermasz wielkanocny
Nasze palmy cieszyły  się ogromnym powodzeniem i zniknęły ze stoiska już pierwszego dnia. W trakcie sprzedaży można było zakupić różnorodne dekoracje świąteczne -  jajka, kurczaczki, koszyczki, oraz stroiki. Wszyscy chętni mogli nabyć wielkanocne cudeńka. Wszystkie ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji. Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie kiermaszu były: pani Anna Kmiecik, pani Ewa Jurkiewicz-Waśko, pani Renata Sołtys, pani Ewa Janczak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszych akcjach. Kiermasze cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli, rodziców, jak i gości. Zebrane środki zostały  przeznaczone na nagrody i dyplomy dla naszych najbardziej aktywnych uczniów oraz na potrzeby szkoły. 

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.