obowiązuje od 01.04.2022

XXIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: środa, 11 kwiecień 2018 19:30

W dniu 5 kwietnia 2018 r. w Krakowie odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887- 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Naszą szkołę reprezentowała Kamila Juda z klasy VIe, która uzyskała tytuł finalistki. Była to pierwsza przygoda Kamili w tym konkursie na etapie wojewódzkim. Tym bardziej gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w następnym roku.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl