obowiązuje od 03.10.2022
Rekrutacja 2022/2023

Trzymajcie kciuki za Olgę!

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: środa, 03 styczeń 2018 07:10

W Małopolskim Konkursie Humanistycznym najwięcej punktów, bo 56  na 60 możliwych, zdobyła Olga Jermakowicz z klasy VIe! Jako jedyna awansowała do etapu rejonowego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego jednego z najtrudniejszych konkursów z języka polskiego, a szczególnie: Paulinie Majowskiej, Kamili Judzie, Oliwii Cempie, Wiktorii Salamon oraz Sebastianowi Madzia, którzy uzyskali bardzo wysokie wyniki.

Dostępna szkoła