Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 03.10.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Sukces trzecioklasistów!

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: piątek, 17 marzec 2017 10:25

Dnia 8 marca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się XVII Międzyszkolny Konkurs Mój Region dla uczniów klas I-III. Honorowy patronat nad konkursem sprawował v-ce prezydent Nowego Sącza – Jerzy Gwiżdż.

Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęło w tym roku 10 nowosądeckich szkół podstawowych. Każda szkoła, biorąca udział w konkursie, była reprezentowana przez czworo dzieci, które stanowiło zespół.

Uczniowie musieli wykazać się wiadomościami związanymi z naszym miastem i regionem oraz zdolnościami plastycznymi i umiejętnością pracy zespołowej. Konkurs wiedzy ,,Mój Region” to jeden z najtrudniejszych konkursów międzyszkolnych, ponieważ dzieci nie tylko musiały wykazać się obszerną wiedzą historyczną na przestrzeni wieków, ale również doskonałą pamięcią do dat, postaci i faktów historycznych. 

Konkurs miał formę zabawy, quizu oraz różnych testów i zgadywanek. Wybrane dziecko z drużyny wykonało również pracę plastyczną w formacie A-2 na temat „Spacer po Nowym Sączu”.

Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Augustyn kl. IIIa, Mateusz Mółka kl. IIIb, Zuzanna Król kl.III c (praca plastyczna), Bartłomiej Wysowski kl. IIIe.

Drużyna naszej szkoły osiągnęła wspaniały wynik i zdobyła III miejsce. Nagrody, puchary oraz medale pamiątkowe, wręczył uczestnikom wiceprezydent miasta.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.