Ogromny sukces Pawła Jabłońskiego z zespołem tanecznym

• Opublikowano: poniedziałek, 24 maj 2021 10:41

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju Paweł Jabłoński z klasy 7a, w dniu 9 maja 2021 r. uczestniczył w IV Mistrzostwach Polski Cheerleaders Kielce 2021.

Mistrzowski turniej został zorganizowany przez Poski Związek Spotowy Cheerleadingu. Tancerz reprezentując Stowarzyszenie ADeeM wywalczył w kategorii zespół hip hop cheer junior tytuł Mistrza Polski. Zespół otrzymał nominację na mistrzostwa Europy i świata.

Polski Związek Sportowy Cheerleadingu już niedługo ogłosi wejście Cheerleadingu na Igrzyska Olimpijskie.

Wyżej wymieniona uczeń przygotowywał się do mistrzostw w bardzo trudnych kwarantannowych warunkach i wykazała się ogromną pracowitością i mocnym charakterem.

Prezes Stowarzyszenia ADeeM
Dariusz Migacz