Osiągnięcia naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych w roku szkolnym 2020/2021

• Opublikowano: piątek, 07 maj 2021 08:50

Jesteśmy dumni, że wielu uczniów naszej szkoły z powodzeniem wzięło udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom, finalistom i ich opiekunom w osobach:

• Emma Malik, klasa VIIa – finalistka wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego
    Opiekun: mgr Dorota Żurek
  • Aleksandra Herman, klasa VIIId – finalistka wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego
    Opiekun: mgr Marzena Sommer
  • Aniela Borkowska, klasa VIIa – finalistka wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Geograficznego
    Opiekun: mgr Małgorzata Gargula
  • Karol Antkiewicz, klasa VIIa – finalista wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Geograficznego
    Opiekun: mgr Małgorzata Gargula
  • Zuzanna Steindel, klasa VIIa – laureatka wojewódzkiego etapu XXVI edycji Konkursu Historycznego „ Losy Żołnierza i oręża polskiego w latach 972- 1514. Od Cedyni do Orszy”.
    Opiekun: mgr Piotr Kaleta
  • Bartosz Basiaga, klasa VIIb – laureat wojewódzkiego etapu XXVI edycji Konkursu Historycznego „ Losy Żołnierza i oręża polskiego w latach 972- 1514. Od Cedyni do Orszy”
    Opiekun: mgr Elżbieta Wańczyk

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w przyszłorocznych edycjach różnorakich konkursów organizowanych przez naszą szkołę.