Awans naszych uczniów do kolejnych etapów konkursów

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do kolejnych etapów konkursów organizowanych m.in. przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Olga Jermakowicz (kl. 8e) oraz Bartosz Turczyński (8a) uzyskali awans do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Uczniów do konkursu przygotowują p. Bogdan Piasecki i p. Agata Rzońca.

W Małopolskim Konkursie Kuratoryjnym z języka angielskiego pod przewodnictwem p. Marzeny Sommer udział w finale zapewnili sobie Aleksandra Herman (7d) i Antoni Chwastek (8a). 

Uczniowie „Siódemki” również świetnie dają sobie radę w konkursach z przedmiotów przyrodniczych. W konkursie z geografii do etapu wojewódzkiego dostali się Antoni Chwastek (8a) i Karol Antkiewicz (6e), a z biologii Iwona Kucia z kl. 8a.

W finale Małopolskiego Konkursu Historycznego weźmie udział Antoni Chwastek z kl. 8a.

Do etapu wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Informatycznego „Od algorytmu do programu” zakwalifikowało się dwóch uczniów: Antoni Chwastek (8a) oraz Tomasz Fiut (7a).

Kamila Juda z kl. 8e będzie reprezentować naszą szkołę w III etapie wojewódzkim XXV edycji Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Do etapu rejonowego w konkursie historycznym: „Mój Region - Moja Duma, Moje Miasto - Moja Duma” zakwalifikowali się następujący uczniowie: Wiktor Mamczyk (7b), Mateusz Mółka (6b), Zuzanna Król i Hanna Zięba (6c), Bartosz Basiaga oraz Bartosz Wysowski (6e), Krzysztof Rosiński (5d), Oliwia Janusz i Vanessa Wolańska (5e).