Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 03.10.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Czy znasz Popradzki Park Krajobrazowy

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: wtorek, 26 listopad 2019 10:37

Pod takim hasłem odbył się już po raz XI konkurs, którego organizatorem w tym roku była nasza szkoła. Do konkursu przystąpiło 22 uczestników z 11 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali Antoni Chwastek i Bartosz Mółka z kl. 8a. Uczestnicy oprócz testu wiedzy rywalizowali w konkurencjach praktycznych m.in. układali puzzle na czas, rozpoznawali tropy zwierząt czy też gatunki drzew. 

W skład komisji weszli pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego na czele z jej dyrektorem ds. edukacji Panią Iwoną Szczygieł. Z naszej szkoły w jury zasiadła Pani Elżbieta Siemieniewska-Kubiak. Nasza drużyna chłopców zajęła III miejsce otrzymując ciekawe nagrody, a dla szkoły zdobywając bon o wartości 300 zł na zakup pomocy dydaktycznych.

Gratulujemy miejsca na podium.

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.