XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas III

• Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwiec 2019 09:15

28 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas III pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Do rywalizacji stanęli trzecioklasiści sądeckich szkół podstawowych z SP7, SP8, SP9, SP11, SP18, SP20, SP21, KNOSM, KSP przy parafii Św. Heleny.

Konkurs odbywał się w dwóch odrębnych kategoriach, wiedzy o lekturach oraz w kategorii plastycznej. Uczestnicy wykonali wiele zadań konkursowych oraz prace plastyczne na temat lektury „Dzieci z Bullerbyn”. Naszą szkołę w kategorii wiedzy o lekturach reprezentowały uczennice kl 3b - Dominika Bojnarowska i kl 3c - Zuzanna Musiał, które zdobyły III miejsce oraz w kategorii plastycznej - Milena Olszanecka z kl 3b, która zdobyła wyróżnienie.

Nagrody oraz dyplomy, zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, wręczały pani Małgorzata Belska Dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania, pani Beata Mac Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi.

Serdecznie gratulujemy!