Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

• Kategoria: Rodzice
  • Opublikowano: piątek, 26 kwiecień 2019 12:57

Szanowni Państwo,
Stypendium to często jedyna szansa dla młodych osób, aby rozwinąć skrzydła – rozwijać swoje pasje, uczestniczyć w programach edukacyjnych, a także zaspokoić podstawowe potrzeby.

Fundacja Dobra Sieć od 10 lat aktywnie działa, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych* dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o programach stypendialnych oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert skierowanych do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W bazie serwisu mojestypendium.pl zgromadzono do ponad 10 tysięcy informacji dotyczących stypendiów, staży i konkursów!

Chcielibyśmy Państwa uprzejmie prosić o zgodę na nieodpłatne przesłanie drogą pocztową plakatów oraz umieszczeniu ich w widocznym miejscu. Dodatkowo zwracamy się z prośbą o opublikowanie tekstu informacyjnego lub grafiki na Państwa stronie internetowej (materiały znajdują się w załącznikach). Wspierajmy wspólnie programy stypendialne dla utalentowanych osób, którzy mają ograniczony dostęp do pomocy w rozwoju!

Prosimy o wypełnienie informacji poprzez formularz dostępny tutaj: https://forms.gle/sUvxsTKcWvPLfi54A

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z góry bardzo Państwu dziękujemy za współpracę i pomoc w dystrybuowaniu informacji o serwisie. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób skorzysta z szansy, jaką są mądre i atrakcyjne programy stypendialne.

Więcej informacji tutaj.

Z serdecznymi pozdrowieniami