obowiązuje od 01.04.2022

Światowy Dzień Zespołu Downa

• Kategoria: Świetlica
  • Opublikowano: wtorek, 05 kwiecień 2022 13:30

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” wspierające osoby z Zespołem Downa zachęca do udziału w akcji poprzez założenie tego dnia kolorowych skarpetek „nie do pary” jako wyraz radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl