obowiązuje od 01.04.2022

Świetliczaki na tropie... zagadek

• Kategoria: Świetlica
  • Opublikowano: poniedziałek, 21 luty 2022 19:39

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie z naszej świetlicy biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym – „Świetliczaki na tropie... zagadek”.

Celem projektu „Świetliczaki na tropie... zagadek” jest:

• wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą ucznia;
  • uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata i potrzebę ochrony przyrody;
  • działanie na rzecz ochrony różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie naszego kraju;
  • rozwijanie zdolności manualnych ucznia;
  • nawiązanie współpracy między placówkami w całej Polsce.

W ramach projektu zrealizowaliśmy dwa zadania: „Kim jest Biała Dama?” oraz  „Co to jest Op-art?”

angielski online dla dzieci z Edoo.pl